Novembrová súťaž

Novembrová súťažná otázka sa týka naších zubných pást. Viete nám povedať, aký je rozdiel medzi zubnou pastou Enzycal a Enzycal zero? 

Svoje odpovede posielajte do konca novembra na curaproxlover@curaprox.sk. Ako predmet uveďte heslo "enzycal" a nezabudnite ani na svoje kontaktné údaje (meno, adresu a tel. číslo), aby sme vedeli, kam výhru odoslať.
 
Držíme vám palce a prajeme pekný november ;)
 Októbrová súťaž

Ďakujeme všetkým za vyplnenie nášho dotazníka a gratulujeme výhercom! Balíčky našich produktov už sú na ceste ;) 

Vyžrebovaní:

 • Zuzana Veselovská, Bratislava
 • Katarína Hugyárová, Trenčianska Turná
 • Valerio Murgia, Komárno

Blahoželáme!

 


Septembrová súťaž

Ešte raz ďakujeme všetkým za vyplnenie a výhercom gratulujeme a posielame balíčky produktov Curaprox :)

Výhercovia:

 • Veronika Štrofova, Ružomberok
 • Jaroslava Hudakova, Bratislava
 • František Skladaný, Heľpa 

 Gratulujeme!

 Vyhodnotenie augustovej súťaže 

V auguste ste nám posielali fotky z dovoleniek s vašimi obľúbenými CURAPROX produktami. Za všetky ďakujeme a výhru posielame vyžrebovaným:

 • Kristina Lipovska, Bratislava
 • Martina Rybanska, Topoľčany
 • Jana Kabinová, Bratislava 

 Srdečne gratulujeme!Vyhodnotenie júlovej súťaže

V júlovej súťaži sme sa vás pýtali, kde najčastejšie nakupujete, zapojiť ste sa mohli vyplnením dotazníka.

Výhercovia: 

 • Dominika Gaherová, Skačany
 • Dušana Vykoukalová, Belža
 • Zuzana Solejová, Košice

Gratulujeme a posielame balíčky dentálnej hygieny Curaprox :)

 Vyhodnotenie súťaže #usmievajsa na Instagrame 

V prvých dvoch júnových týždňoch sme si pre vás pripravili súťaž na sociálnej sieti Instagram a chceli sme, aby ste sa na nás usmiali. Výber bol naozaj ťažký, prihliadali sme na kreativitu a vizuálny dojem. 

A tu sú výhercovia:

 • justkattka
 • tereeez_b
 • masagabosova

Gratulujeme Vám! Prosím, pošlite nám svoju adresu a telefónne číslo na curaproxlover@curaprox.sk , aby sme Vám mohli poslať balíčky dentálnej hygieny Curaprox. Dúfame, že sa usmievate :)

*Ďalšiu súťaž pre vás vyhlásime 1.júla. Júnová súťaž #usmievajsa

Máme radi Instagram, aj preto sme sa rozhodli uskutočniť v júni súťaž na tejto sociálnej sieti. Zapojiť sa môže každý, veď ide leto, a okrem toho vieme aspoň o 5460 dôvodoch na radosť :)

Je to jednoduché:

 • postni na Instagram fotku seba alebo niekoho iného, ako sa smeje
 • pridaj hashtag #usmievajsa
 • označ na fotke @curaproxsk

Súťaž trvá prvé dva júnové týždne, potom ju vyhodnotíme a vyberieme 3 výhercov. Všetky podrobnosti nájdeš v pravidlách, tak si ich prečítaj, aby nedošlo k omylom. Držíme palce a tešíme sa na úsmevy :)

Pravidlá:

 1. Súťažiaci sa zapojí zverejnením fotky na Instagrame, na ktorej sa on alebo niekto iný usmieva, použije pritom hashtag #usmievajsa a pridá do popisu @curaproxsk alebo označí na fotke.
 2. Súťažiaci sa môže zapojiť len raz. V prípade viacnásobného zapojenia nebude súťažiaci zaradený do hodnotenia.
 3. Súťaže sa môže zúčastniť každá fyzická osoba s doručovacou adresou na území Slovenskej republiky, ktorá splnila všetky podmienky stanovené týmto štatútom.
 4. Súťaž je organizovaná na území Slovenskej republiky.
 5. Súťaž trvá od 2. do15. júna 2014. Vyhodnotenie bude uverejnené v utorok 17. júna 2014.
 6. Výhercov budeme vyberať podľa toho, kto pošle najzaujímavejšiu a najkrajšiu fotku. Bude sa hodnotiť jej kvalita aj nápad. Porota bude pozostávať zo zamestnancov CURADEN Slovakia, s.r.o. /CuraproxSlovensko/. Na Instagrame budeme výhercov aj kontaktovať. Mená výhercov zverejníme na našom webe na adrese http://www.zdravedasna.sk/sutaz.
 7. Aby súťažiaci moholvyhrať, musí okrem odovzdanej fotky s hashtagom #usmievajsa aoznačením @curaproxsk sledovať aj náš účet na Instagrame.
 8. Vyberieme 3 výhercov a výhru dostane každý výherca rovnakú. Pôjde o balíček produktov dentálnej hygieny snovými edíciami zubných kefiek Curaprox – Hawaii a Copacabana.
 9. Zamestnanci vyhlasovateľa súťaže, organizátora a technického zabezpečovateľa súťaže, ako aj ich blízke osoby v zmysle §116 Občianskeho zákonníka, sú z účasti na súťaži vylúčení.
 10. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo meniť podmienky, resp. pravidlá súťaže, prípadne súťaž prerušiť, odložiť alebo predĺžiť.Vyhodnotenie májovej súťaže

V máji sme vyskúšali súťaž pomocou vyplnenia dotazníka a ďakujeme každému, kto sa zapojil. Výsledky spracujeme a tiež zverejníme, samozrejme anonymne :)

Keďže sa vás zapojilo naozaj veľa, rozhodli sme sa udeliť výhru až 5 z vás.

Výhercovia:

 • Veronika Procházková, Trenčín
 • Katarína Očková, Rajec
 • Lucia Husivargová, Vranov nad Topľou
 • Miroslav Martinko, Poprad
 • Tatiana Kubicová, Hruštín

Gratulujeme a posielame balíčky dentálnej hygieny Curaprox :)

 

Štatút a pravidlá súťaže:

1) Súťaže sa môže zúčastniť každá fyzická osoba s doručovacou adresou na území Slovenskej republiky.
2) Súťažiaci sa zapojí do súťaže vyplnením dotazníka.
3) Súťaž trvá od vyhlásenia nového kola súťaže prvý pracovný deň v mesiaci a končí posledný deň v mesiaci. Opakuje sa pravidelne každý mesiac.
4) Vyhlásenie výhercov bude vždy prvý pracovný deň v mesiaci rovnako ako vyhlásenie nového kola súťaže. Mená výhercov budú zverejnené na stránke www.zdravedasna.sk/sutaz/, rovnako bude výhercom zaslaný informačný e-mail o ich výhre.
5) Organizátor súťaže si vyhradzuje právo meniť podmienky, resp. pravidlá súťaže, prípadne súťaž prerušiť, odložiť alebo predĺžiť.Vyhodnotenie aprílovej súťaže

Minulý mesiac sme priniesli článok - 9 mýtov, vďaka ktorým raz prídete o zuby. Píšeme tam o jednotlivých nepravdách, ktoré sa šíria v spoločnosti. Keďže sme vás na 1. apríla trochu potrápili na našom Facebooku, tento mesiac nechceme nič závažné a už teraz môžeme povedať, že odpovedať budete správne.

Chceli sme, aby ste si pozreli 9 mýtov a napíali nám, o ktorom ste boli vy alebo vaši blízki najviac presvedčení, že je pravdivý. Ďakujeme za všetky odpovede. Vyžrebovali sme 3 výhercov.

Výhercovia:

 • Viera Iľková, Žilina
 • Štefan Danko, Košice
 • Kristína Lipovská, Bratislava

Výhercom gratulujeme a posielame balíčky zubnej hygieny :)

 Vyhodnotenie marcovej súťaže

Prečo je zlé, keď zubná pasta veľmi pení? sme sa pýtali v marcovej súťaži a indíciu ste mohli nájsť v našom článku Záleží na výbere zubnej pasty?

Správna odpoveď bola:

Penenie, spôsobené prítomnosťou SLS v zubnej paste, vyvoláva falošný pocit čistoty. Najmä u detí skracuje čas mechanického čistenia. Ústa sa naplnia penou a plná pusa peny vyvolá pocit celkovej čistoty napriek tomu, že na niektorých miestach kefka ani nebola. Tam potom vznikajú kazy.

 

Výhercovia:

 • Stanislava Klátiková, Vrbové
 • Veronika Tarbajová , Prešov
 • Roman Pempek, Michalovce

Výhercom gratulujeme a posielame balíčky zubnej hygieny :)

 Vyhodnotenie februárovej súťaže

Február máme v Curaproxe v znamení Love cures a našich valentínskych zubných kefiek so srdcom. Aj preto sa súťažná otázka týkala tejto témy. Stačilo doplniť vetu a vznikol výrok

Každý deň vidím aspoň 5460 dôvodov milovať ťa.

Výhercovia:

 • Peter Turba, Nitra
 • Iveta Sýkorová, Žilina
 • Andrej Svitok, Bratislava

Výhercom gratulujeme a posielame balíčky zubnej hygieny :)


Vyhodnotenie súťaže #CuraproxLover

Výhercovia získajú chystané 4 limitované edície zubných kefiek Curaprox, ktoré im budeme počas roka doručovať. Kontaktovať ohľadom výhry ich budeme na sociálnych sieťach.

Za Facebook:

• Marika Vaclavíková

Veronika Tóthová Príbeliová

• Michaela Boboková

Za Twitter:

• užívatelia: @polish8@varticek@helenkavuh

Za Instagram:

• užívatelia: @kikesmo, @katkak, @esticek

Všetkým výhercom srdečne gratulujeme!

Pravidlá:

1) Súťažiaci sa odfotí so zubnými kefkami Curaprox so srdcom / valentínskymi. Súťažiaci sa zapojí tak, že na sociánych sieťach Twitter a Instagram zverejní svoju fotku, použije pritom hashtag #CuraproxLover a spomenie @curaproxsk. V prípade Facebooku musí byť fotka spolu s hashtagom v popise fotky zverejnená na wall našej fanúšikovskej stránky Curaprox Slovensko.

2) Súťažiaci sa môže zapojiť na viacerých sociálnych sieťach, ale všade len raz. V prípade viacnásobného zapojenia na jednej sociálnej sieti nebude súťažiaci zaradený do hodnotenia.

3) Súťaže sa môže zúčastniť každá fyzická osoba s doručovacou adresou na území Slovenskej republiky, ktorá splnila všetky podmienky stanovené týmto štatútom.

4) Súťaž je organizovaná na území Slovenskej republiky.

5) Súťaž trvá od 10. 2. do 16. 2. 2014. Vyhodnotenie bude uverejnené pre každú sociálnu sieť zvlásť v utorok 18. 2. 2014.

6) Výhercov budeme vyberať na každej sociálnej sieti /Facebook, Twitter a Instagram/ troch podľa toho, kto pošle najzaujímavejšiu a najkrajšiu fotku. Bude sa hodnotiť jej kvalita aj nápad. Porota bude pozostávať zo zamestnancov CURADEN Slovakia, s.r.o. /Curaprox Slovensko/. Na danej sociálnej sieti budeme súťažiacich aj kontaktovať. Mená výhercov zverejníme na našom webe na adrese http://www.zdravedasna.sk/sutaz.

7) Aby súťažiaci mohol vyhrať, musí okrem odovzdanej fotky na danej sociálnej sieti s hashtagom #CuraproxLover sledovať aj náš účet:

Facebook | Twitter | Instagram

8) Výhru dostane každý výherca rovnakú. V roku 2014 dostanú výhercovia balíček hygieny 4x do roka /v marci, júni, septembri a decembri/ obsahujúci zubné kefky z našich štyroch plánovaných limitovaných edícií.

9) Zamestnanci vyhlasovateľa súťaže, organizátora a technického zabezpečovateľa súťaže, ako aj ich blízke osoby v zmysle §116 Občianskeho zákonníka, sú z účasti na súťaži vylúčení.Januárová súťaž

Keďže do nového roka ideme všetci tak trochu leniví po vianočných sviatkov, pripravili sme si aj my pre vás ľahší rozbeh súťaže. Nebudeme sa pýtať nič zákerné, a keby ste nevedeli správnu odpoveď, ako indícia poslúži článok Správna technika čistenia zubov.

Súťažná otázka znel, že kedy je dôležitejšie vyčistiť si zuby, ráno alebo večer. Správna odpoveď bola VEČER. Samozrejme, ráno aj večer je ideálne, ale keby ste si mohli vyčistiť zuby len raz za deň, určite to spravte večer.

Výhercovia:

 • Gabriela Curová, Bratislava
 • Tibor Dolník, Dyčka
 • Lucia Ančicová, Nemšová

Výhercom gratulujeme a posielame balíčky zubnej hygieny :)Vyhodnotenie decemberovej súťaže

Začali sme distribuovať na Slovensko produkty novej švajčiarskej značky našej materskej firmy. Ide predovšetkým o výrobky zamerané na bielenie. Pýtali sme sa vás, o akú značku ide

Všetci ste správne uhádli, že je to SWISS SMILE.

Výhercovia:

 •  
 • Mária Virčíková, Košice
 • Ingrid Lenčéšová, Bratislava
 • Marianna Srniaková, Banská Bystrica

Výhercom gratulujeme a posielame balíčky zubnej hygieny :)Vyhodnotenie novembrovej súťaže

Novembrová otázka znela:

Aké sú mená našich dvoch kreslených postavičiek, ktoré pomáhajú detičkám so správnou starostlivosťou o zúbky? 

Prišlo nám veľa správnych odpovedí. Potešilo nás, že postavičky Lili a Lola spoľahlivo poznáte.

Výhercovia:

 • Radovan Tkáč, Sobrance
 • Tatiana Dafčíková, Trstená
 • Matej Jesenský, Dražkovce

Výhercom gratulujeme a posielame balíčky zubnej hygieny :)Výhercovia súťaže #SomKissable

Máme výsledky našej októbrovej súťaže #SomKissable! Piatim našim fanúšikom s najvyšším počtom lajkov srdečne gratulujeme!

 • Veronika Andrassyova
 • Janulka Saskova
 • Lenka Sýkorová
 • Martina Benkovská Rakická
 • Martina Michalickova

Pošlite nám prosím kontaktné údaje (adresu a telefónne číslo) na adresu curaproxlover@curaprox.sk, aby sme vedeli, kam výhru doručiť. 

Tento štatút ustanovuje záväzné podmienky a pravidlá súťaže s názvom "#SomKissable" organizovanou spoločnosťou CURADEN Slovakia s.r.o., Klincová 37/B, 821 08 Bratislava.

I. Základné ustanovenia

1. Cieľom súťaže "#SomKissable" (ďalej len „súťaž“) je osloviť každého zákazníka, ktorý uskutoční počas celého októbra 2013 nákup v jednom z našich Curaprox Smile Shopov a po obdržaní nažehlovačky s nápisom “Som Kissable” si ju nažehlí na ľubovoľné oblečenie a pošle túto fotku na stenu našej facebookovej stránky Curaprox Slovensko  www.facebook.com/CuraproxSlovensko. Zapojí sa tak do súťaže o jeden z piatich balíčkov s našimi produktmi v hodnote 30 EUR.

2. Súťaž je organizovaná na území Slovenskej republiky.

3. Súťaže sa môže zúčastniť každá fyzická osoba s doručovacou adresou na území Slovenskej republiky, ktorá splnila všetky podmienky stanovené týmto štatútom a ktorá nahrá fotku s použitou  nažehlovačkou na stenu našej facebookovej stránky Curaprox Slovensko.

4. Zamestnanci vyhlasovateľa súťaže, organizátora a technického zabezpečovateľa súťaže, ako aj ich blízke osoby v zmysle §116 Občianskeho zákonníka, sú z účasti na súťaži vylúčení.

II. Organizátor a technické zabezpečenie súťaže

1. Organizátorom súťaže je spoločnosť CURADEN Slovakia s.r.o., Klincová 37/B, 821 08 Bratislava, IČO: 35 948 213, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vl.č.: 37025/B. 

III. Priebeh súťaže

1. Súťaž prebieha od 01. 10. 2013 do 31. 10. 2013. Do súťaže sú zapojené nasledovné prevádzky:

CURAPROX predajňa, Obchodná 11, Bratislava

CURAPROX predajný stánok, Avion Shopping Park, Ivánska cesta 16, Bratislava

CURAPROX predajný stánok, Aupark, Einsteinova 3541/18, Bratislava

CURAPROX predajný stánok, Stomatologická klinika, Heydukova ul., Bratislava

CURAPROX predajný stánok, OC Mlyny, Štefániková trieda 61, Nitra

CURAPROX predajný stánok, SC Europa, Na Troskách 25, Banská Bystrica

CURAPROX predajný stánok, Aupark, Veľká okružná 59A, Žilina

CURAPROX predajný stánok, OC Optima, Moldavská cesta 32, Košice

CURAPROX predajňa, OD Tesco, Belá 6469, Trenčín

2. Do súťaže budú zaradené všetky fotky nahraté na facebookovú stránku Curaprox Slovensko s použitým hashtagom #SomKissable a viditeľne nažehlenou nažehlovačkou na fotke. Do súťaže sa môže prihlásiť každý iba raz, rovnako nemôže byť použitá jedna fotka viackrát inými osobami.

IV. Prihlasovanie a účasť v súťaži

1. Súťažiaci sa do súťaže prihlasujú nahraním fotky na stenu facebookovej stránky Curaprox Slovensko. Nahraním svojej fotky na Curaprox Slovensko zároveň súhlasí s podmienkami súťaže a zverejnením tejto fotky v súťažnom fotoalbume vytvorenom stránkou Curaprox Slovensko.

2. Akonáhle sa nahratá fotka zverejní v súťažnom fotoalbume Curaprox Slovensko nazvanom “Súťaž #SomKissable”, je možné zbierať „lajky“. Súťaž končí 31. 10. 2013, a k tomuto dátumu sa bude hodnotiť najvyššie dosiahnutý počet „lajkov“ pod fotkou. Vyhrávajú piati súťažiaci s najvyšším počtom nazbieraných „lajkov“.

3. Fotka na Facebook musí byť nahratá na stránku Curaprox Slovensko, s viditeľne nažehlenou nažehlovačkou „Som Kissable“ a status musí rovnako obsahovať hashtag #SomKissable.

V. Ceny a vyhodnotenie súťaže

1. Piati výhercovia získajú balíček v hodnote 30 EUR s výrobkami dentálnej hygieny značky Curaprox. Balíčky im budú doručené kuriérom na adresy, ktoré uvedú, keď ich oboznámime s výhrou a budeme ich kontaktovať.

2. Kompletný zoznam výhercov bude zverejnený na stránke www.zdravedasna.sk v sekcii súťaž dňa 4. 11. 2013. 

VI. Propagácia súťaže

1. Zverejnenie a propagácia súťaže bude prebiehať od 01. 10. 2013 do 31. 10. 2013 na www.zdravedasna.sk/sutaz a na facebookovej stránke Curaprox Slovensko.

VII. Osobitné ustanovenia

1. V prípade, že sa výhercom stane osoba, ktorá je zamestnancom organizátora alebo technického zabezpečovateľa súťaže alebo im blízka osoba, ktorá je zo súťaže automaticky vylúčená, výhercom sa stáva nasledujúci vyžrebovaný súťažiaci.

3. Výsledky súťaže sú konečné, bez možnosti odvolania. Súťažiaci berú na vedomie, že nemôžu požadovať ceny vo vyššej hodnote alebo vo väčšom množstve, ako určí organizátor súťaže. Organizátor súťaže nenesie žiadnu zodpovednosť za akékoľvek riziká a záväzky súvisiace s cenami a ich využitím.

4. Pri akýchkoľvek sporoch alebo nejasnostiach týkajúcich sa súťaže, pravidiel súťaže alebo akýchkoľvek nárokov súvisiacich s účasťou v súťaži je vždy rozhodujúce a konečné stanovisko organizátora súťaže.

5. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo meniť podmienky, resp. pravidlá súťaže, prípadne súťaž prerušiť, odložiť alebo predĺžiť.

 Septembrová súťaž - Vyhodnotenie

V článku Za všetko môže zubný povlak sme vám poskytli indíciu na správnu odpoveď. Tých prišlo neúrekom, ďakujeme, že ste sa zapojili. Správnou odpoveďou bola, samozrejme, tá posledná.

Ako si najlešie odstránite povlak zo zubov?

 • a) vypláchnutím ústnou vodou
 • b) jazykom
 • c) mechanickým čistením zubnou kefkou 

Výhercovia:

 • Robert Kovanič, Myjava
 • Jana Plaštiaková, Dolná Súča
 • David Marinčák, Horovce

Výhercom gratulujeme a posielame balíčky zubnej hygieny :)

OZNAM: Keďže počas celého októbra prebieha súťaž #SomKissable, v klasickej súťaži na tejto stránke budeme pokračovať od 4. novembra 2013.
 Súťaž  #ČistéZubySaNekazia

Pri príležitosti Dňa ústneho zdravia (12. 9.) sme pre vás pripravili súťaž na sociálnych sieťach Facebook, Twitter a Instagram. Chceli sme od vás foto, ako si čistíte zuby. Zo všetkých zapojených príspevkov sme vybrali na každej sociálnej sieti troch výhercov.

Facebook výhercovia:
 • Viktória Drotárovská
 • Eva Škorcová
 • Adrián LIday
Twiter výhercovia:
 • Tomáš Paluch
 • Marek Baďura
 • Rastislav Plaskura
Instagram výhercovia:
 • Martina Krasňanová
 • Lukáš Kendra
 • Rastislav Líška
Výhercom gratulujeme!
Pravidlá:
1) Súťažiaci sa odfotí, kde si čistí zuby. Môže to byť akýkoľvek druh kefky značky Curaprox (klasická, jednozväzková, medzizubná). Súťažiaci sa zapojí tak, že na danej sociánej sieti zverejní svoju fotku, ako si čistí zuby a použije pritom hashtag #ČistéZubySaNekazia. V prípade Facebooku musí byť fotka spolu s hashtagom v popise fotky zverejnená na wall našej fanúšikovskej stránky Curaprox Slovensko.
2) Súťažiaci sa môže zapojiť na viacerých sociálnych sieťach, ale všade len raz.
3) Súťaž trvá od 12. 9. 2013 do 15. 9. 2013. Vyhodnotenie bude uverejnené pre každú sociálnu sieť zvlásť v týždni od 16. 9. 2013 do 22. 9. 2013.
4) Výhercov budeme vyberať na každej sociálnej sieti (Facebook, Twitter a Instagram) troch podľa toho, kto pošle najzaujímavejšiu fotku. Na danej sociálnej sieti ich budeme aj kontaktovať. Mená výhercov zverejníme na našom webe na adrese http://www.zdravedasna.sk/sutaz.
5) Aby súťažiaci mohol vyhrať, musí okrem odovzdanej fotky na danej sociálnej sieti s hashtagom #ČistéZubySaNekazia sledovať aj náš účet:
6) Výhru dostane každý výherca rovnakú a pôjde o balíček dentálnej hygieny produktov značky Curaprox.

 


 Augustová súťaž - vyhodnotenie

V článku S parodontitídou nie sú žarty ste mohli nájsť pomôcku na minulú súťaž: Ako sa prejavuje parodontitída (jej prvé príznaky)?

 • a) bolesť zubov
 • b) krvácanie z ďasien
 • c) nechutí človeku jesť 

Správna bola, samozrejme, možnosť b) krvácanie zubov.

Výhercovia:

 • Peter Klein, Zvolen
 • Adriana Janovičová, Prievidza
 • Petra Belopotocká, Levice

Výhercom gratulujeme a posielame balíčky zubnej hygieny :)

 Vyhodnotenie júlovej súťaže

Dovolenkové obdobie je už v plnom prúde. Dúfame, že aj vy si užívate slnečné lúče a teplo. Ak chcete letnú atmosféru vniesť aj do svojej kúpeľne, vrelo odporúčame našu limitovanú edíciu kefiek až z ďalekej Brazílie- Copacabana.

Naša súťažná otázka znela: Koľko farebných variantov má táto letná limitovaná edícia? 

 • a.) 8
 • b.) 14
 • c.) 12

Správna odpoveď bola c.), Copacabana edíciu máme v 12 farebných prevedeniach.

Výhercovia:

 • Zlatka Tomkovičová, Vranov nad Topľou
 • Mária Maniaková, Veľká Lesná
 • Róbert Ivančo, Stropkov

Výhercom gratulujeme a posielame balíčky zubnej hygieny! :)Gratulujeme júnovým výhercom!

Otázka na jún bola veľmi letná a jednoduchá. Pýtali sme sa na festival, ktorého sa zúčastníme. Správna odpoveď bola jasná: fetival Bažant Pohoda, ktorého 4. ročník dopadol opäť výborne!

Správne odpovede poslali aj:

 • Petra Mazáková, Bratislava
 • Zuzana Čečundová, Prešov
 • Jozef Horáček, Sereď

Výhercom srdečne gratulujeme a posielame balíčky zubnej hygieny! :)Júnová súťaž

Leto sa pomaly blíži a s ním aj čas festivalov. Na jednu z najznámejších slovenských outdoorových hudobných akcií sa pripravujeme aj my.

Viete, ktorý z festivalov to bude? 

 • a.) GrapeFestival
 • b.) Topfest
 • c.) Bažant Pohoda

Vaše odpovede posielajte do konca júna na adresu sutaz@curaprox.sk a do predmetu správy napíšte heslo “festival”. Nezabudnite prosím uviesť svoju adresu a telefónne číslo, aby sme Vás mohli v prípade výhry kontaktovať. 

Držíme Vám palce a prajeme Vám krásne leto!


 

Vyhodnotenie májovej súťaže

Správna odpoveď na našu májovú otázku : "Ako sa volajú cukríky, ktoré vašim zubom a zúbkom vašich detí neškodia? (pomôckou môže byť, že práve taraz pri nákupe nad 10 eur, obsahujúcom detskú kefku, dostanete v našich CURAPROX Smile Shopoch  takéto cukríky zadarmo)" bola: xylitolové cukríky (značky Lakerol).

Májoví výhercovia:

 • Stanka Berdisová, Sabinov
 • Jozef Horáček, Sereď
 • Janka Vrábľová, Raslavice

Šťastným vyžrebovaným gratulujeme a zasielame im balíčky zubnej hygieny obsahujúce cukríky s xylitolom!Súťaž májová 

Na máj sme si pre Vás pripravili sladkú súťažnú otázku:

Ako sa volajú cukríky, ktoré vašim zubom a zúbkom vašich detí neškodia? (pomôckou môže byť, že práve taraz pri nákupe nad 10 eur, obsahujúcom detskú kefku, dostanete v našich CURAPROX Smile Shopoch  takéto cukríky zadarmo) 

Vaše odpovede posielajte do konca apríla na adresu sutaz@curaprox.sk a do predmetu správy napíšte heslo “cukríky”. Nezabudnite prosím uviesť svoju adresu a telefónne číslo, aby sme Vás mohli v prípade výhry kontaktovať. Tento mesiac máme pre Vás balíčky zubnej hygieny.

Držíme Vám palce a prajeme slnečný máj!Vyhodnotenie aprílovej súťaže

Naša aprílová súťažná otázka sa týkala veľkonočného príspevku na našej fan page na Facebooku. Pýtali sme sa: "Aký návod sme Vám na našej facebookovej stránke ponúkli na Veľký piatok?"

Správnou odpoveďou bol návod "ako si postaviť svojho veľkonočného snehuliaka"

Za apríl sme vyžrebovali týchto 3 výhercov:

 • Anna Kabinová, Žiar nad Hronom
 •  Zuzana Zrneková, Partizánske
 • Jana Vasilevová, Žilina
Výhercom srdečne gratulujeme a posielame 5ks zubnej pasty Enzycal.


Súťaž aprílová 

Dúfame, že ste si počas sviatkov oddýchli a ste pripravení na našu aprílovú súťaž, ktorá s nimi tak trochu súvisí: 

Aký návod sme Vám na našej facebookovej stránke ponúkli na Veľký piatok? (pomôcka: na tvorbe sa podielali naše produkty vrátane zubnej pasty Enzycal)

A práve zubnú pastu Enzycal, presnejšie 5 kusov tejto pasty, majú možnosť vyhrať tento mesiac traja z Vás.  

Vaše odpovede posielajte do konca apríla na adresu sutaz@curaprox.sk a do predmetu správy napíšte heslo “enzycal”. Nezabudnite prosím uviesť svoju adresu a telefónne číslo, aby sme Vás mohli kontaktovať.

Držíme Vám palce a prajeme krásny apríl!

 Vyhodnotenie marcovej súťaže 

Naša marcová súťažná otázka sa týkala limitovanej edície čiernych kefiek. Pýtali sme sa, ktorá z troch uvedených farieb nebude použitá v hlavičkách kefiek tejto edície. Správnou odpoveďou bola možnosť B- fialová. 

Tak ako sme sľúbili, za marec sme vyžrebovali 6 výhercov:

 • Bea Berdisová, Sabinov
 • Jana Štěpničková, Teplice
 • Lea Cimermanová, Banská Bystrica
 • Petra Mičánová, Dlhá nad Oravou
 • Eva Mrázová, Žiar nad Hronom
 •  Žofia Naňová, Radošina
Výhercom srdečne gratulujeme a posielame balíček dentálnej hygieny s čiernou kefkou!
  

Marcová súťaž

Každú chvíľu očakávame veľmi štýlovú zásielku zo Švajčiarska. Ide o limitovanú edíciu čiernych zubných kefiek s farebnými vláknami. Tipnite si, ktorá farba vlákien nebude použitá v hlavičkách čiernej kefky?

 

a.) žltá

b.) fialová

c.) zelená

 

Vaše tipy, ideálne správne odpovede posielajte do konca marca na sutaz@curaprox.sk a do predmetu vpíšte heslo “čierne kefky”. Nazabudnite tiež uviesť svoju adresu a telefónne číslo, aby sme Vás vedeli kontaktovať v prípade výhry.

 

Pozor! Keďže sme predpokladali, že vo februári (na Valentína) vás obdaruje vaša drahá polovička a súťaž sme vynechali, tento mesiac budeme žrebovať až 6 výhercov! 

 

Držíme Vám palce!